مهدی سالیانی

مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی
     حمل و نقل وترافیک           ارسال پیام

    .
۱۳۹۶/۰۸/۱۵

بیش از ۱۲۵۰ پروژه نیمه تمام خراسان رضوی به اتمام رسید

بیش از ۱۲۵۰ پروژه نیمه تمام خراسان رضوی به اتمام رسید

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون بیش از یک هزار و ۲۵۰ پروژه نیمه تمام عمرانی در این استان به اتمام رسیده است.

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون بیش از یک هزار و 250 پروژه نیمه تمام عمرانی در این استان به اتمام رسیده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی سالیانی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این تعداد معادل 68 درصد پروژه های نیمه تمام استان است، افزود: تعداد پروژه های عمرانی نیمه تمام این استان در سال 92 بیش از یک هزار و 850 پروژه بود.
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: تکمیل این طرح ها بر اساس برآورد اولیه دست کم 28 هزار میلیارد ریال اعتبار اولیه نیاز داشت.
وی گفت: از 1250 پروژه نیمه تمام 850 پروژه طی سال های 93 و 94 تکمیل شده و حدود 400 پروژه دیگر هم سال گذشته به اتمام رسیده است.
سالیانی با بیان اینکه دولت طی این سال ها با تنگناهای مالی بسیار مواجه بود افزود: با این حال تلاش شد پروژه های عمرانی استان متوقف نشود.
وی اظهار کرد: در سال 93 برای پروژه های عمرانی نیمه تمام استان در مجموع 6 هزار و 660 میلیارد ریال تخصیص داده شد که این رقم در سال 94 با شدت یافتن مشکلات و محدودیت های مالی دولت به سه هزار و 340 میلیارد ریال کاهش یافت.
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی گفت: در سال گذشته نیز چهار هزار و 380 میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی نیمه تمام استان اختصاص یافت.
سالیانی افزود: اعتبارات مصوب امسال برای حوزه عمرانی استان 13 هزار و 390 میلیارد ریال است که تاکنون 2 هزار و 670 میلیارد ریال آن تخصیص یافته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش دارد.
وی اظهار کرد: در مجموع طی چهار سال گذشته از 44 هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب عمرانی معادل 17 هزار و 50 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان تخصیص یافته است.
سالیان گفت: امسال برای تکمیل 530 پروژه نیمه تمام باقی مانده استان برنامه ریزی شده و علاوه بر آن 668 پروژه جدید دارای اولویت نیز تعریف و به اجرا درآمده است.
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی افزود: متوسط تخصیص منابع عمرانی استان طی سال جاری تاکنون 20 درصد بوده است.
وی اظهار کرد: سعی می شود منابع مالی در طرح ها و پروژه هایی هزینه شود که مردم سریعتر از مزایای آن بهره مند شوند.
 

 
 

منبع : دفتر فنی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان