مهدی سالیانی

مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی
     حمل و نقل وترافیک           ارسال پیام

    .
۱۳۹۹/۰۳/۰۴

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی مطرح کرد:

نقش مهم طرح‌های سرمایه‌گذاری منطقه ثامن در تحقق جهش تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در منطقه ثامن فرصت‌های سرمایه‌گذاری وجود دارد که با تحرک بخشی به صنایع مرتبط با صنعت ساختمان، ارزش افزوده خوبی در اشتغالزایی ایجاد خواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در نشست مشترک با محمدرضا کلایی، شهردار مشهد مقدس و سرمایه‌گذاران طرح ثامن با اشاره به نقش طرح‌های سرمایه‌گذاری منطقه ثامن و اطراف حرم مطهر رضوی در تحقق شعار سال و جهش تولید افزود: در این منطقه فرصت‌های سرمایه‌گذاری وجود دارد که با تحرک بخشی به صنایع مرتبط با صنعت ساختمان می‌تواند ارزش افزوده خوبی در اقتصاد جامعه و اشتغالزایی ایجاد کند. 
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: صنعت ساختمان و پروژه‌های مرتبط ضمن تحرک بخشی به بیش از ۴۰ رسته و صنعت می‌تواند بیش از 35 درصد فرصت‌های شغلی مستقیم و غیر مسقیم را ایجاد کند.
 
رسولیان اضافه کرد: موضوع بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی و منطقه ثامن در شهر مشهد مقدس سال‌ها جزء مهم‌ترین عرصه‌های فعالیت اجرایی و اقتصادی بوده است که برای سرمایه‌گذاران جذابیت ویژه‌ای دارد و باید موانع پیش روی آن‌ها را مرتفع کرد. 
 
گفتنی است در این جلسه مقرر شد تا در قالب یک کمیته با حضور دستگاه‌های مرتبط، شهرداری و سرمایه‌گذاران طی جدول زمانی مشخص برنامه‌های تسریع در اجرای پروژه‌های ثامن پیگیری و عملیاتی شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۷۶۰۴۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۰ نفر
آماربازدیدکنندگان