مهدی سالیانی

مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی
     حمل و نقل وترافیک           ارسال پیام

    .
۱۳۹۹/۰۳/۰۶

یک منبع آگاه در پاسخ به خبرگزاری میزان؛

وزارت کشور ادعای دخالت این وزارتخانه در انتخاب هیئت رئیسه مجلس را مردود اعلام کرد

یک منبع آگاه در وزارت کشور ضمن رد هرگونه دخالت این وزارتخانه در انتخاب هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد سیاست قطعی و مستمر وزارت کشور در امر انتخابات، قانونمداری، سلامت و بی طرفی بوده و این سیاست کماکان، در همه مراحل از جمله در روند انتخاب هیئت رئیسه مجلس ساری و جاری خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، یک منبع آگاه در وزارت کشور در پاسخ به سؤال خبرنگار میزان درباره ادعای مطرح شده در بخش‌هایی از فضای مجازی مبنی بر دخالت وزارت کشور در روند تعیین هیئت رئیس دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را قویاً مردود اعلام و تاکید کرد: سیاست قطعی و مستمر وزارت کشور در امر انتخابات، قانونمداری، سلامت و بی‌طرفی بوده و این سیاست کماکان، در همه مراحل از جمله در روند انتخاب هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ساری و جاری خواهد بود.
وی افزود: همچنان که پیش از این اعلام شده، مسئولان و عوامل سطوح مختلف وزارت کشور، وظایف قانونی خود را در خصوص شکل‌گیری دوره یازدهم مجلس، برابر قانون بعمل آورده و اساساً و مبنائاً هیچ گونه مداخله‌ای در روند انتخاب هیئت رئیسه و ارکان مجلس یازدهم و تصمیمات نمایندگان محترم مردم در این خصوص ندارند.
این مقام آگاه اضافه کرد: طرح ادعا‌های واهی علیه رکن مدیریت سیاست داخلی کشور در شرایط حساس کنونی، مخالف تأمین منافع ملی و مصالح عمومی و آرامش و ثبات جامعه است و از این رهگذر، پیگیری حقوقی این موارد از سوی مراجع ذیربط مورد انتظار است.
مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۷ خرداد در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۷۶۰۵۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان