مهدی سالیانی

مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی
     حمل و نقل وترافیک           ارسال پیام

    .
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

استاندار خراسان رضوی:

حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران انجام خواهیم داد

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر به حداقل رساندن مشکلات سرمایه‌گذاران گفت: در سال جهش تولید حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران انجام خواهیم داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ویژه بررسی مشکلات پروژه‌های اولویت‌دار ذیل الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، که در محل دفتر استاندار برگزار شد در سخنان کوتاهی اظهار کرد: برای تسهیل و رفع موانع تولید، در سال جهش تولید حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران انجام خواهیم داد.
وی با اشاره به همکاری بسیار خوب مدیران استان برای حل مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران، تاکید کرد: سرمایه‌گذاران هم در برابر گره‌گشایی‌هایی که در جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اتفاق می‌افتد باید به تعهدات خود عمل کنند.
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم که با رفع موانع تولید، مشکلات سرمایه‌گذاران را به حداقل برسانیم تا اقدامات مثبتی را در استان شاهد باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در حاشیه این جلسه با اشاره به 1هزار و 193 پروژه در حال اجرای استان گفت: از این تعداد مشکلات پروژه‌های بالای 50 میلیارد تومان یا بالای 100 نفر اشتغال به صورت ویژه بررسی و طرح‌های دیگر نیز در قالب ستاد تسهیل بررسی و تعیین تکلیف شده و خواهند شد.
علی رسولیان افزود: جلسات بررسی طرح‌های ویژه سرمایه‌گذاری استان ادامه پیدا خواهد کرد تا پروژه‌های بالای 50 میلیارد تومان تعیین تکلیف شوند.
گفتنی است در این جلسه مشکلات مربوط به پروژه‌های سرزمین موج‌های آبی، هتل بیمارستان آلتون زندگی، مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار یا ستاره شهر مشهد، مرکز خرید آفتاب، هتل گل‌سا و شرکت تک‌سامه ایرانیان مطرح و تعیین تکلیف شد.
لازم به ذکر است حجم سرمایه‌گذاری پروژه‌های مطرح شده در جلسه امروز 4 هزار و 432 میلیارد تومان برآورد می‌شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۸۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۷۶۰۵۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان