مهدی سالیانی

مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی
     حمل و نقل وترافیک           ارسال پیام

    .
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

بر اساس بررسی عملکرد «سه ماهه سوم سال ۹۸» کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها؛

خراسان رضوی در کشور بیشترین حمایت را از طرح‌های سرمایه‌گذاری داشته‌ است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس بررسی عملکرد سه ماهه سوم سال ۹۸ کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها توسط وزارت کشور، خراسان رضوی بیشترین حمایت را از طرح‌های سرمایه‌گذاری داشته‌ است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این خصوص گفت: بر اساس بررسی عملکرد سه ماهه سوم سال 98 کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها توسط وزارت کشور، در کشور تعداد 6 هزار و 346 واحد تولیدی با حمایت این کارگروه به بهره‌برداری رسیده‌ و منجر به اشتغال 35 هزار و 525 نفر شده است که سهم بخش صنعت و معدن 85 درصد، کشاورزی 9 درصد و خدمات 6 درصد بوده است.
وی افزود: استان‌های خراسان رضوی با تعداد 2 هزار و 229 مورد، خراسان جنوبی با 2 هزار و 179 مورد و اصفهان با 465 مورد، بیشترین حمایت را از طرح‌های سرمایه‌گذاری داشته‌اند تا به مرحله بهره‌برداری برسند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، ادامه داد: از منظر ایجاد فرصت‌های شغلی از طریق اتمام طرح‌های سرمایه‌گذاری، استان‌های خراسان رضوی با 26 درصد، خراسان جنوبی با 18 درصد و البرز با 17 درصد بهترین عملکرد را به خود اختصاص داده‌اند.
رسولیان همچنین افزود: استان‌های خراسان جنوبی با 24 درصد، تهران با 22 درصد و خراسان رضوی با 16 درصد بهترین عملکرد را در خصوص ارتقاء ظرفیت واحدهای تولیدی به خود اختصاص داده‌اند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۷۶۰۶۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان